دومینیکا

خرید ملک در دومینیکا

خرید ملک در دومینیکا

به دنبال این هستید که به کشور زیبای دومینیکا مهاجرت کنید و از برخی جزئیات درباره هزینه‌های زندگی در آنجا آگاهید اما اقامت دومینیکا با خرید ملک و محل سکونتتان تمام فکر و ذکر شما را درگیر کرده است؟ از طرف دیگر نمی‌دانید آیا می‌توانید خود را با قوانین خرید و سرمایه‌گذاری در دومینیکا تطبیق دهید؟ نگران سود و زیان غیرقابل پیش‌بینی هستید؟ با ایساتیس دیگر نگرانی چرا؟

گروه سرمایه‌گذاری ایساتیس اینجاست تا جزئیات دقیقی درباره مهاجرت شما به یک منطقه خوش آب‌وهوا و زیبا بگوید و مهاجرتتان را آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کند. دومینیکا کشوری با سبک معماری تاریخی، رنگین و زیباست و مانند هر کشور دیگر قوانین منحصربه‌فرد خود را دارد. اما از آن جایی که دومینیکا به دنبال رضایت مهاجران از سرمایه‌گذاری و زندگی در این کشور است، یقیناً قوانین سخت و نگران‌کننده‌ای را در نظر نمی‌گیرد و به‌ سود شما توجه کافی دارد. پس اگر می‌خواهید با خاطری آسوده به این کشور مهاجرت کنید و اطمینان کافی از خرید ملک خود داشته باشید، با ما همراه شوید.

سرمایه‌گذاری در دومینیکا از طریق خرید ملک

یکی از مطمئن‌ترین شیوه‌های سرمایه‌گذاری پیشنهاد شده توسط دولت دومینیکا، خرید ملک در این کشور است که از طریق آن می‌توانید پاسپورت دومینیکا را اخذ کنید و پس از آن شهروند این کشور محسوب شوید. در کنار شرایط خاص، شیوه‌های متفاوتی برای سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در دومینیکا وجود دارد که با کشورهای دیگر متمایز بوده اما نتیجه همه این‌ها به سود سرمایه‌گذاران است. ابتدا می‌خواهیم به بیان این نکته بپردازیم که چرا از طریق خرید ملک در این کشور سرمایه‌گذاری کنیم:

 • تجربه دیدن جنگل‌های بارانی و طبیعت دست‌نخورده با 365 رودخانه و آبشار در دومینیکا را نصیب خود کنید.
 • مقصدی آرام در بهشت کارائیب به دور از هرگونه مکان شلوغ را برگزینید.
 • ارزش پول خود را با خرید ملک بالا ببرید.
 • اخذ مزایای شهروندی با برنامه‌های سرمایه‌گذاری دومینیکا را از دست ندهید.
 • معافیت از پرداخت مالیات بر املاک و سرمایه و برای بازنشستگان، معافیت از پرداخت مالیات بر درآمد کسب شده از منبعی خارج از دومینیکا امکان‌پذیر است.
 • با ایجاد فرودگاه‌های بین‌المللی جدید شرایط خوبی برای رونق بیشتر کسب‌وکار و بازار‌های گردشگری و املاک ایجاد می‌شود.

بازار املاک در این کشور با ثبات  و همچنان رو به افزایش است. همچنین افراد برای سرمایه‌گذاری اجازه خرید هر ملکی را ندارد و فقط باید روی املاکی سرمایه‌گذاری کنند که از سوی دولت تأیید شده‌ باشد چرا که دولت پروژه‌های اقتصادی مقرون‌به‌صرفه را در دسترس سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد.

 بسیاری از املاک در این کشور با زیرساخت‌های پایدار و بسیار مجلل هستند و دولت به ساخت هتل‌هایی باشکوه در جنگل یا امتداد رودخانه، خانه‌های خانوادگی، ویلا، اقامتگاه‌های بومگردی و استراحتگاه‌هایی برای توسعه سواحل می‌پردازد. از آن جایی که سواحل در حال توسعه هستند شما می‌توانید زمین‌ها را در این جزیره به قیمت کمتری خریداری کنید. همچنین محبوب‌ترین املاک در شهرهای روسو، پورتسمورث، سالزبری و سوفریر قرار دارند مانند پروژه هتل‌های Cabrits Resort Kempinski یا اقامتگاه ساحلی هتل مشهور هیلتون.

اقامت دومینیکا با خرید ملک

اقامت دومینیکا با خرید ملک

نماینده، ابتدا باید یک پیشنهاد کتبی برای ملکی که شما علاقه مند به خرید آن هستید به به فروشنده یا مالک ارائه دهد. هنگامی که مالک پذیرفت، نماینده یک “نامه پذیرش” و “بیانیه معامله” شامل هزینه های خرید، انتقال، حقوقی و بررسی یا ارزیابی به شما ارائه می دهد. اگر این “بیانیه معامله” را پذیرفته باشید، یک وکیل برای نوشتن یک قرارداد خرید و فروش مربوطه استخدام می شود. ارزیابی ملک توسط نقشه بردار مجوز انجام می شود. (هزینه های نقل و انتقالات و حقوقی باید بر اساس این ارزش گذاری یا بر اساس قیمت خرید ملک – هر کدام که بالاتر باشد) محاسبه شود. شما همچنین باید یک نقشه بردار داشته باشید (معمولاً یکسان) هنگام درخواست برای تغییر عنوان، برنامه های جدید نظرسنجی را آماده کنید.
در بیشتر موارد، ممکن است به منظور ایمن سازی ملک، ملزم به پرداخت 10 درصد ودیعه به قیمت خرید باشید.

این مبلغ می تواند هنگام امضای قرارداد خرید و فروش که تاریخ پرداخت مانده قیمت خرید را نیز نشان می دهد – مورد نیاز باشد. این ودیعه 10 درصد ممکن است به مالکی که مانعی در برابر عنوان وجود نداشته باشد یا به نماینده یا وکیلی که چنین سپرده ای را به صورت امانی نگه می دارد، واریز شود. با این کار، در صورتی که مالک نتواند عنوان خوبی را پاس کند، می توان به شما باز پرداخت کرد. برای تکمیل فروش باید موجودی قیمت خرید و کلیه هزینه ها را طبق قرارداد خرید و فروش به وکیل پرداخت کنید. در این قسمت از مراحل, وکیل یک تفاهم نامه انتقال (MOT) تنظیم می کند. این امور توسط مالک اجرا می شود و پس از پرداخت هزینه های نقل و انتقال پیش نیاز در خزانه، MOT را به همراه سایر اسناد مربوطه به اداره ثبت اسناد و املاک جهت رسیدگی عنوانی به نام شما به عنوان مالک جدید، ارائه می کند.

مزایای اقامت دومینیکا با خرید ملک

برخی از مزایای دریافت اقامت و شهروندی دومینیکا از طریق خرید ملک عبارتند از:

 • برای درخواست پاسپورت دومینیکا، سرمایه‌گذار نیازی به صحبت به زبان مردم آنجا یا شرکت در آزمون ‌های فرهنگی و سنتی آن جا ندارد.
 • شهروندانی که از طریق سرمایه‌گذاری تابعیت دومینیکا را اخذ کرده‌ اند نیازی به زندگی در دومینیکا یا حتی وقت گذراندن در آن جا ندارند.
 • کل فرآیند اخذ پاسپورت دوم از راه دور قابل انجام است زیرا طبق قانون، ارسال درخواست و ارتباط با شهروندی که از طریق سرمایه گذاری تابعیت گرفته است تنها از طریق یک نماینده قابل انجام است.
 • درخواست های شهروندی به سرعت بررسی می شوند و معمولاً 3 تا 6 ماه طول می ‌کشد.
 • دومینیکا تابعیت دوگانه را می‌پذیرد.
 • پاسپورت این کشور بسیار مقرون به صرفه تر از شهروندی اروپایی با سرمایه گذاری در طرح های مشابه است.
 • شهروندان دومینیکا می توانند از 144 کشور بدون ویزا دیدن کنند. مقاصد بدون ویزا شامل بریتانیا، کشور های شینگن، چین و سنگاپور است.
 • معافیت از پرداخت مالیات

قوانین اقامت دومینیکا از طریق خرید ملک

 1. افراد غیر شهروند این کشور باید مجوز مالکیت زمین را کسب کنند که هزینه آن معادل 10 درصد ارزش زمین مورد نظر است.
 2. در زمان انعقاد قرارداد خرید، خریدار می ‌بایست 10 درصد ارزش ملک را پرداخت کند تا حضور خود را تضمین نماید.
 3. پس از تکمیل مدارک، قرارداد نهایی باید توسط طرفین امضا گردد.
 4. برای خرید ملک، شما موظف به سرمایه‌ گذاری حداقل 200 هزار دلار هستید و باید به مدت 3 سال به عنوان مالک آن ملک باقی بمانید.
 5. پس از این مدت، امکان فروش ملک فراهم خواهد شد. این برنامه در میان سایر برنامه های کارائیب کوتاه ترین مدت نگهداری ملک را دارد.

اقامت دومینیکا با ملک

مراحلی که باید برای خرید ملک در دومینیکا طی کنید به شرح زیر است:

 • ابتدا املاک مورد علاقه خودتان را پیدا کنید و آن را پیشنهاد دهید.
 • با یک وکیل خوب از یک مجموعه معتبر قرارداد خرید و فروش را تنظیم کنید.
 • برای تهیه قرارداد خرید و فروش و جواز ملک معمولاً باید 10 درصد سپرده را بپردازید تا ملک با نام شما تضمین شود. همچنین لازم به ذکر است بدون ارائه جواز تملک تنها کمتر از یک جریب زمین مسکونی را می‌توانید به تملک درآورید.
 • از یک نقشه‌بردار برای آماده‌سازی و انتقال اسناد استفاده کنید.
 • وقتی هزینه‌ها را پرداخت کردید یک تفاهم‌نامه انتقال توسط وکلا تنظیم و اجرا کنید.
 • تمام هزینه‌ها و مالیات‌ها را پرداخت کنید.
 • املاک پس از تأیید مدارک توسط وکیل شما به اداره ثبت اسناد ارائه می‌شود و نام شما به عنوان مالک جدید ثبت خواهد شد.

هزینه‌های اضافی برای سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک توسط شخص مجرد حدود 25 هزار دلار است. اما هزینه‌های اضافی و دولتی برای یک خانواده چطور؟

 • برای یک خانواده 4 نفره 35000 دلار
 • برای یک خانواده تا 6 نفر 50000 دلار
 • برای یک خانواده 7نفره و بیشتر 70000 دلار
 • هزینه درخواست 1000 دلار
 • هزینه کمیسیون‌های بانکی 270 دلار
 • هزینه گواهی تابعیت برای هر نفر 250 دلار

خرید خانه در دومینیکا

برای سرمایه‌گذاری باید چه مدارکی داشته باشید؟

پیش از هر چیز باید به این نکته توجه کنید که اولین شرط سرمایه‌گذاری و خرید ملک در دومینیکا سن قانونی 18 سال است که تعیین‌کننده و شروع همه ماجراست. دیگر شروط آن در ارتباط با مدارک سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک است که اکنون به بیان آن‌ها می‌پردازیم:

 1. 8 قطعه عکس
 2. مدارک تحصیلی
 3. اظهار‌نامه مالیاتی
 4. ارائه گواهی ازدواج، گواهی کشور محل تولد و گواهی محل اقامت
 5. گواهی عدم سوءپیشینه
 6. کپی شناسنامه
 7. پاسپورت معتبر
 8. کپی پاسپورت فعلی
 9. صورت‌حساب بانکی و نامه بانک مرجع

همچنین در صورت نیاز باید گواهی تأییدیه کارگزار، پرسش‌نامه پزشکی معتبر و دیگر اسناد متناسب را با نظر وکلای خود برای ارائه داشته باشید و برای بررسی پیشینه، مبالغ تعیین شده‌ای را پرداخت نمایید.

قیمت خانه در دومینیکا

تفاوتی نمی‌کند که شما به دنبال خرید هتل، ویلا یا خانه باشید یا بخواهید تنها سرمایه‌گذاری کنید. در هر صورت باید به رعایت شروط تعیین شده و تحویل مدارک موردنظر بپردازید. خرید ملک در این کشور نسبت به برخی هزینه‌های دیگر برای زندگی کمی گران است. در نتیجه برای خرید ملک در دومینیکا باید به نکات دیگری هم توجه کنید. حال در این بخش می‌خواهیم شما را از قیمت خانه در دومینیکا آگاه کنیم.

پیدا‌ کردن خانه و آپارتمان با قیمتی مقرون‌به‌صرفه در دومینیکا بسیار آسان است. حدود قیمت اجاره خانه در مرکز شهر و خارج از آن به شرح زیر است:

 • هزینه آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر 300 دلار و آپارتمان یک‌خوابه در خارج مرکز شهر 200 دلار است.
 • هزینه آپارتمان سه‌خوابه در مرکز شهر 800 دلار و آپارتمان سه‌خوابه در خارج از مرکز شهر 400 دلار است.

خرید ملک در دومینیکا دیگر شروطی نیز دارد که اگر در این کشور سرمایه‌گذاری کنید از برخی شرایط معاف می‌شوید. علاوه ‌بر آن دومینیکا عموماً قیمت املاک را به طور دقیق منتشر نمی‌کند اما بر اساس آمار و تخمین کارشناسان، هزینه املاک در این کشور برای یک متر‌مربع 500 دلار است که می‌تواند به 5000 دلار در مترمربع نیز برسد. قیمت ملک در شهرهای معروف این کشور به خصوص روسو 10 درصد بالاتر از میانگین ملی است و البته با توجه به طبیعت چشم‌نواز و معماری زیبای این کشور تقاضا برای خرید ملک رو به افزایش است.

بسته به نوع خانه، متراژ، امکانات، تعداد اتاق‌خواب و موقعیت ملک قیمت‌ها متنوع است اما برای مثال قیمت ویلا در شهر روسو در حدود 400 تا 600 هزار دلار و به طور کلی  قیمت تقریبی خانه در این کشور بین 100 تا 600 هزار دلار تخمین زده‌اند.

بهترین موقعیت مکانی در دومینیکا

سالیان سال است رؤیای داشتن خانه‌ای رو به دریا یا جنگل‌های سرسبز را دارید؟ همیشه دلتان می‌خواست چشم‌اندازی خاص و منحصربه‌فرد داشته باشید؟ ما به شما مژده می‌دهیم در دومینیکا آرزوی شما برآورده خواهد شد چرا که این کشور مکانی برای خاص‌ترین‌ها است. درختان نخل، جنگل‌های بارانی، بوی دریای پاک و هزاران جلوه دیگر را تنها در این کشور ببینید. اگر به دنبال بهترین موقعیت‌های مکانی برای خرید ملک در دومینیکا یا سرمایه‌گذاری هستید ما چند پیشنهاد ناب برای شما داریم که امکانات خوبی برای شما فراهم می‌آورد:

 • روسو

روسو پایتخت کشور دومینیکا و شهری امن و مطمئن برای زندگی است. شهری با امکانات رفاهی کافی و رستوران‌ها، مغازه‌ها و هتل‌های بی‌شمار که گزینه‌ای عالی برای زندگی است.

 • دومینیکا مرکزی

خانه‌هایی زیبا در مکانی سرسبز با چشم‌اندازی درخشان و خیره‌کننده از آبشارهای زیبا و جنگل‌های انبوه در انتظار شماست. همچنین در این منطقه قطعاتی از زمین‌های پهناور برای فروش قرار دارد که آماده برای کشاورزی یا ساخت اقامتگاه‌های زیست‌محیطی هستند.

 • ساحل غربی

همان‌طور که  در بخش‌های گذشته به آن اشاره شد پورتسمورث، سالزبری و اطراف پایتخت روسو بهترین مناطق برای سرمایه‌گذاری و خرید خانه به شمار می‌آیند و از سواحل غربی این کشور هستند. در پورتسمورث شما می‌توانید از قایقرانی در دریای زلال و آبی  بهره ببرید و صخره‌های مرجانی که رنگ دیگری به این جزیره می‌دهد، لذت ببرید. همچنین آب‌های معدنی سوفریر یک شهر کوچک در جنوب غربی دومینیکا را فراموش نکنید تا از بسیاری از بیماری‌ها در امان بمانید.

 • شهر کالیبشی

این شهر از زیباترین شهرهای این کشور در سواحل شمال شرقی است که طبیعتی دست‌نخورده و زیبا دارد و توسط درختان نخل احاطه شده است.

 • شهر ماریگوت

ماریگوت به خاطر فرودگاه‌هایی که در این شهر وجود دارد امکاناتی را فراهم آورده که یکی از انتخاب‌های قابل تأمل برای خرید ملک در دومینیکا است.

موقعیت مکانی دومینیکا

هزینه‌های انتقال ملک در دومینیکا

ابتدا باید بگوییم اگر به هر دلیلی فعالیت‌های شما خارج از چارچوب قوانین این کشور باشد، درخواست اقامت شما در این کشور باطل شده و تمام سرمایه شما هدر می‌رود. پس ابتدا باید از تمام قوانین آگاهی کامل داشته باشید و وکلای کاربلدی را انتخاب کنید.

هزینه‌های انتقال ملک به معنای انتقال مالکیت و سند خانه از فروشنده به خریدار است که از هزینه‌های جانبی مهم شما به شمار می‌آید. چرا که شما در کنار همه این‌ها ملزم به پرداخت هزینه‌های جانبی نیز هستید که از کل قیمت ملک و بر اساس دلار کارائیب شرقی محاسبه می‌شود که می‌توان آن‌ها را این گونه دسته‌بندی کرد:

 • هزینه انتقال سند: 3 درصد
 • هزینه‌های دولتی: 5 درصد
 • هزینه بیمه: 1 درصد
 • هزینه تمبر: 4 درصد

حال که سخن از پرداخت هزینه‌های جانبی شد لازم به ذکر است که شما ملزم به پرداخت مالیات به میزان 25 درصد از ارزش ملک هستید. هزینه آب، برق، گاز، عوارض شهرداری و کمیسیون خرید خانه از دیگر هزینه‌های جانبی شما خواهند بود.

قوانین خرید ملک در دومینیکا

اکنون که با هزینه‌ها و شرایطی که دولت دومینیکا برای سرمایه‌گذاری و خرید خانه برای شهروندان و مهاجران خود گذاشته آشنا شدید، باید در ادامه موارد پیشین بدانید که دومینیکا در قوانین و انجام فعالیت‌ها بر اساس چارچوب مشخص تأکید بسیار دارد و به آسانی از مقررات خود نمی‌گذرد. حال می‌خواهیم به بیان قوانین خرید خانه در این کشور بپردازیم:

 • افراد خارجی که از شهروندان این کشور محسوب نمی‌شوند باید مجوز مالکیت زمین را دریافت کنند که هزینه آن 10 درصد قیمت زمین موردنظر است.
 • در طی یک قرارداد خریدار 10 درصد ارزش ملک را می‌پردازد تا حضور خود را تضمین و پس از تکمیل مدارک طرفین باید قراردادی را امضا کنند.
 • شما باید در حدود 200 هزار دلار برای خرید ملک سرمایه‌گذاری کنید و به مدت 3 سال مالک آن بمانید و سپس می‌توانید برای فروش ملک خود اقدام کنید. این مدت کوتاه‌ترین دوره نگهداری در تمام برنامه‌های سرمایه‌گذاری کارائیب محسوب می‌شود.

اقامت دومینیکا با روش ملکی

سبک معماری خانه‌های دومینیکا

از خرید ملک در دومینیکا به جهت استحکام و استفاده از مواد و مصالح مناسب، آسوده خاطر باشید. کشور دومینیکا در تاریخ شاهد صحنه جنگ بسیاری از کشورهای مختلف بوده و از طرفی دیگر تبدیل به مستعمره بسیاری از کشورها نظیر فرانسه و بریتانیا شده است. به همین جهت از لحاظ فرهنگ، زبان، مذهب، معماری، آشپزی و آداب و رسوم بسیار غنی و متنوع است. همچنین بناهای معماری این کشور استحکام خود را در برابر بلایای طبیعی، طوفان‌های عظیم و فجایع آب‌وهوایی نشان داده و پس از سال‌ها هنوز پابرجا ایستاده‌اند.

بناهای کشور دومینیکا شامل خانه‌های مسکونی و املاک، سازه‌های نظامی، کلیساها، هتل و ویلاهای مجلل است. اگر بخواهیم به بناها و ساختمان‌های قدیمی که امروزه تغییر کاربری داده‌اند، اشاره کنیم قلعه شرلی روی کابریتس نمونه خوبی به عنوان یک سازه نظامی قدیمی خواهد بود. همچنین از هتل فورت یانگ به عنوان سازه نظامی دیگری یاد می‌شود که امروزه تغییر کاربری داده است.

املاک قدیمی کنفیلد به عنوان آخرین کارخانه نیشکر است که امروزه دفاتر بخش فرهنگی در آن قرار دارند. همچنین کلیساهای دوره استعمار همچنان استحکام خود را حفظ کرده‌اند که کلیسای کاتولیک رومی vieille case  از نمونه‌های بارز آن ‌است. این کلیسا تلفیقی از هنر کلیساهای کاتولیک پورتسمورث، روسو و معماری اسپانیا است که به عنوان معماری دومینیکا تلقی می‌شود.

 در طی سال‌ها به خاطر ویژگی کوهستانی این جزیره، ساخت خانه و ساختمان‌های بزرگ بسیار سخت بود و بیشتر خانه‌های معمولی از چوب ساخته می‌شدند اما چوب تنها می‌توانست مدت کمی در برابر آب‌وهوای این جزیره مقاومت کند و درنتیجه تصمیم به تغییر آن گرفتند.

در حال حاضر برای ساخت‌وساز از بتن استفاده می‌شود و سقف‌های گالوانیزه با رنگ‌های متنوع بسیار محبوب هستند. این خانه‌های تلفیقی از معماری شهری و منازل ییلاقی آمریکا با هنر محلی و بومی دریای کارائیب الگو گرفته‌اند که با رنگ‌های روشن و نقاشی‌های زیبا فضایی پر جنب‌و‌جوش را تداعی می‌کنند. همچنین خانه‌هایی دو یا سه طبقه رو به دریا و جنگل‌های سرسبز قرار دارند و هتل‌ و ویلاهای مجلل این جزیره با زیربنایی وسیع و دوبلکس و اتاق‌های بی‌شمار هستند. پس با خرید ملک در دومینیکا در منزل مورد علاقه‌تان بنشینید و تنها از منظره و چشم‌انداز مقابل خود لذت ببرید.

از آن‌ جایی که دومینیکا هرساله میزبان یک دوره فصل بارانی است امروزه خانه‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که تا حد قابل‌توجهی آسیب را کاهش ‌دهند. سقف‌ها به شکلی هستند که در برابر بادهای طوفانی مقاوم‌اند و کرکره‌های سنگین خانه‌ها را از باد شدید در امان نگه می‌دارند. اکثر خانه‌ها دارای ایوان بوده که در گرمای بعدازظهر مکان خوبی برای تجربه هوای عالی و خنک هستند. همچنین خانه‌هایی که به دلیل پوسیدگی چوب‌ با مشکل مواجه شده‌ بودند امروزه با روش‌های مدرن در حال بازسازی هستند. پس باید بدانید که معماری مردم بومی دومینیکا بسیار برای گردشگران جالب و جذاب است.

مزایا و معایب خرید ملک در دومینیکا

با تمام تفاسیر و توضیحات داده شده از نحوه سرمایه‌گذاری و خرید ملک در این کشور، مزایا و معایب آن بر کسی پوشیده نیست و باید همه جوانب را برای انتخاب ملک مناسب در نظر گرفت. پس اکنون ما شما را از مزایا و معایب آن آگاه می‌کنیم که برای برخی از آن‌ها راه چاره‌ای وجود دارد.

مزایای خرید ملک در دومینیکا

با توجه به امنیت اقتصادی و افزایش میزان کسب‌وکار و بهبود وضعیت اقتصادی از طریق گردشگری و کشاورزی و پایدارسازی زیرساخت‌ها، نیروی کار ماهر، شرایط تحصیل در این کشور و معرفی تجربه و هزینه‌های زندگی در دومینیکا، مزایای خرید ملک در این کشور کم نخواهد بود.

مزایای خرید ملک دومینیکا

برخی از مزایا خرید ملک در کشور دومینیکا به شرح زیر است:

 • در یکی از ارزان‌ترین کشورهای جهان زندگی خود را از نو شروع ‌می‌کنید.
 • یکی از سریع‌ترین راه‌ها را برای استفاده از مزایای اخذ تابعیت دوگانه انتخاب خواهید کرد.
 • از محیط امن و زیبا جزایر کارائیب و کشور دومینیکا استفاده کنید و از مکان‌های تفریحی و جاذبه‌های گردشگری لذت می‌برید.
 • ارز وابسته به دلار آمریکا یکی از دلایل امنیت اقتصادی این کشور است که از آن بهره‌مند خواهید شد.
 • ایجاد حساب در یکی از معتبرترین بانک‌های این کشور که در کنار چالش‌های اقتصادی گذشته با مزایای بانکداری مدرن به یکی از قطب‌های بین‌المللی تبدیل شده و امنیت اقتصادی را فراهم آورده است، شانس شما خواهد بود.
 • سکونت در امن‌ترین کشور در آمریکای لاتین را تجربه می‌کنید.
 • سفر به 140 کشور دنیا با اخذ پاسپورت این کشور برای شما آسان می‌شود.
 • دریافت اقامت و پاسپورت برای تمام اعضای خانواده امکان‌پذیر است.
 • پایین‌ بودن هزینه زندگی نسبت به کشورهای دیگر تجربه زندگی در این کشور را راحت‌تر کرده است.
 • دریافت شهروندی این کشور در کوتاه‌مدت از مزایای مهم آن است که تنها با تجربه اثبات می‌گردد.
 • عدم نیاز به حضور برای دریافت پاسپورت دوم کار را برای شما آسان و شما را از یادگیری زبان انگلیسی آسوده می‌کند.
 • حق شهروندی مادام‌العمر و انتقال آن به نسل‌های بعد نیز بدون مشکل خواهد بود.

معایب خرید ملک در دومینیکا

قطعاً معایب خرید ملک در این کشور به پای مزایای آن نمی‌رسد و شما می‌توانید با انتخاب وکلای ماهر بر بسیاری از مشکلاتی که سر راه شما هستند، غلبه کنید. با این حال ما شما را از جریان معایب خرید ملک آگاه می‌کنیم:

 • میزان بالای دریافت مالیات بر درآمد برای برخی مشاغل وجود دارد.
 • هزینه کالاهای وارداتی و لباس بالا بوده اما در عین حال هزینه اقلام اساسی و محلی مقرون‌به‌صرفه است.
 • امکان اخذ شهروندی در صورت داشتن سابقه سوءپیشینه وجود ندارد.
 • خرید ملک در این کشور اگر تنها مرتبط با صنعت هتل‌داری باشد جنبه اقتصادی دارد و اگر برای سکونت باشد چنین مزیتی نخواهد داشت.
 • افرادی که بیماری‌هایی با هزینه دارو و درمان بالا دارند، نمی‌توانند به آسانی شهروندی این کشور را اخذ کنند.
 • اخذ شهروندی برای افراد وابسته تنها توسط متقاضی اصلی امکان‌پذیر است.

در توضیح مورد آخر باید گفت  صدور پاسپورت برای اعضای خانواده فرد متقاضی امکان‌پذیر است اما اگر یکی از وابستگان فرد اصلی پس از صدور پاسپورت به دنبال اضافه کردن فرد دیگری به پرونده خود باشد به جز برای فرزند تازه متولد شده اجازه چنین کاری را ندارد و فرد باید به صورت جداگانه در خواست شهروندی برای این کشور را بدهد.

اقامت دومینیکا از طریق روش ملک

کلام آخر

شاید به نظر برسد انجام تمام مراحل برای خرید ملک در دومینیکا بسیار پیچیده و سخت است اما ما به شما اطمینان می‌دهیم که با انتخاب وکلای ماهر گروه سرمایه‌گذاری ایساتیس می‌توانید تمامی مراحل را به آسانی و با خیالی آسوده دنبال کنید. فقط کافی است چمدان خود را ببندید و منتظر خبر پاسپورت و اقامت خود در این کشور باشید. از این که ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمودید، بی‌نهایت سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *