انگلستان

مدارک و شرایط مورد نیاز برای ویزای کار مامایی در انگلستان

ویزای کار مامایی در انگلستان

ویزای کار مامایی در انگلستان مدراک و شرایط ان

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بسیاری از کارشناسان رشته مامایی نیز مانند سایر متخصصان رشته­ های مرتبط با بخش سلامت و سیستم بهداشت و درمان، اشتیاق قابل توجهی به کار در خارج از کشور دارند و برای دستیابی به آینده‌­ای بهتر برای خود و خانواده­ شان سعی می­کنند از فرصت کار در کشورهای دیگر بهره ببرند.

نکته مهم و حائز اهمیت این است که هر کشوری را نمی­توان مقصدی مناسب و ایده­آل برای مهاجرت کاری آنان به حساب آورد. زیرا  نمی‌‌توان برای کاریابی بین‌المللی در تمامی رشته­ ها یک کشور خاص را به عنوان گزینه مناسب و مطلوب محسوب نمود و حتماً باید در این زمینه با نهایت دقت و پس از تحقیق فراوان عمل شود. برای ماماها کشور انگلستان یکی از بهترین گزینه‌ها و مقاصد برای کاریابی بین‌المللی و مهاجرت کاری محسوب می‌شود.

کشور انگلیس با در اختیار داشتن یکی از بهترین سیستم­های بهداشت و درمان در دنیا که به NHS معروف است، بسیاری از ماماها و متخصصان باتجربه در سایر رشته ­های بخش سلامت را به عنوان یکی از بهترین مقصد­های مهاجرت کاری جذب نموده است. در این مطلب قصد داریم به شرایط استخدام ماما در انگلیس و ویزای کار مامایی در انگلستان اشاره نماییم لذا تا انتهای این مطلب با ایساتیس همراه باشید.

مدارک موردنیاز کار مامایی در انگلیس

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که برای مهاجرت و استخدام ماما در انگلیس  باید بدانید این است که برای ثبت‌نام به چه مدارکی نیاز دارید. لازم به ذکر است که شرایط پذیرش ماما در انگلیس به این صورت است که شما نیاز به تأیید مدارکتان توسط مراکز متعدد و معتبری را دارید. همچنین گفتنی است در این فرایند، از ابتدا نیاز به ارائه مدرک زبان نبوده و تنها زمانی که قرارداد کاری بین متقاضی و کارفرما منعقد شد، باید نسبت به تهیه مدرک زبان با شرایط بیان شده اقدام کرد.

بنابراین شرایط پذیرش و استخدام ماما در انگلیس و همچنین اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان با توجه به اینکه متقاضی قصد پیوستن به کدام شاخه فعالیت پزشکی و مامایی را دارد، متفاوت است. اما می‌توان مدارک اصلی موردنیاز جهت پیوستن به کادر درمان انگلستان را به‌ صورت زیر نام برد:

  • دارا بودن گواهی عدم سوءسابقه کیفری
  • دارا بودن اصل مدرک تحصیلی
  • دارا بودن گواهی سابقه کار مرتبط با حرفه
  • دارا بودن مجوز حرفه‌ای مراقبت­های بهداشتی
  • دارا بودن گواهی تغییر نام، در صورت تغییر نام و نام­خانوادگی
  • دارا بودن گواهی اثبات پشتیبانی مالی
  • دارا بودن مدرک زبان معتبر با نمره قابل‌قبول
  • دارا بودن گواهی پزشکی و سلامت جسم و روان

همچنین وزارت بهداشت بریتانیا دوره­ ها و آزمون­های لازم برای مهاجرت و اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان را معرفی نموده است که متقاضیان جهت پیوستن به کادر درمان انگلستان باید آنها را سپری نمایند:

آزمون CBT

آزمون مامایی جهت پیوستن ماما به کادر درمان انگلستان، آزمون CBT است. این آزمون برای سنجش فنی و مهارتی ماماها بوده و برای بررسی تخصص و تجربه علمی و عملی ماما است. متأسفانه این آزمون معمولاً در ایران برگزار نمی­شود که گهگاه برای متقاضیان مهاجرت ماما به انگلستان دردسرساز می­شود.

ارائه مدرک زبان OET و یا  IELTS بلافاصله پس از دریافت جاب آفر

یکی از اصلی­ترین و مهم­ترین موانع و در عین حال دشوارترین مراحل مهاجرت ماماها به انگلستان، اخذ مدرک زبان با استانداردها و ریزنمرات خاص وزارت بهداشت انگلستان بوده که همواره موجب نگرانی متقاضیان مهاجرت می­شود. لازم به ذکر است که در این فرایند، از ابتدا نیاز به ارائه مدرک زبان نبوده و تنها در زمانی که قرارداد کاری بین متقاضی و کارفرما منعقد گردید، نیاز به تهیه مدرک زبان OET و یا IELTS (با نمره 7) است.

آزمون OSCE

آزمون OSCE آخرین و مهم­ترین آزمونی است که یک ماما جهت پیوستن به کادر درمان انگلستان پیش رو خواهد داشت. پس از طی دوره رزیدنتی و کارآموزی از شما آزمونی اخذ خواهد شد که مبتنی بر توانایی­های عملی و کاربردی مامایی خواهد بود و مبنای آن آموزش­هایی است در دوره کارآموزی به ماما داده شده است. پس از قبولی در این آزمون عملی، رسماً مجوز فعالیت به عنوان ماما در کادر درمان انگلستان صادر خواهد شد.

تأییدیه NMC

دریافت تأییدیه NMC آخرین مرحله از مراحل مهاجرت ماما و اخذ شهروندی انگلستان است که متقاضیان پس از دریافت تأییدیه NMC می­توانند مدارک خود را به انضمام تأییدیه جهت دریافت ویزا برای مهاجرت به انگلیس به سفارت ارائه داده و آماده مهاجرت شوند.

تاییدیه NMC

اقامت دائم انگلیس برای ماماها

شما عزیزان می­توانید از طریق کار مامایی در کشور انگلستان به راحتی اقامت دائم این کشور را به دست آورید. اما یکی از شروط اولیه اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان و همچنین اقامت دائم این کشور این است که حداقل 5 سال در این کشور بصورت پیوسته مشغول به کار باشید. لازم به ذکر است که با اخذ اقامت دائم انگلستان می­توانید خانواده خود را نیز به همراه خود به انگلیس ببرید.

همچنین گفتنی است که برای ماماهایی که قصد دریافت اقامت دائم سایر کشورها را دارند می­توان گفت که کشور انگلستان یکی از بهترین گزینه ­ها و مقاصد است چراکه با شرایط نسبتاً راحت و آسانی اقامت را در اختیار کادر درمان قرار می­دهد. حتی کشور عمان که شرایط بسیار مناسب و مطلوبی برای کادر درمان دارد، به مهاجران اقامت دائم نمی­دهد و تنها به آن‌ها اقامت کاری اعطا می­کند.

مهاجرت و کاریابی مامایی در انگلستان

یکی از شرایط مهاجرت و کاریابی مامایی در انگلستان این است که متقاضیان استفاده از فرصت ویزای کار مامایی در انگلستان، برای داشتن یک مهاجرت کاری مناسب باید از کشور مبدأ با کارفرمایان فعال در اکوسیستم کسب‌وکار این کشور در بخش سلامت مکاتبه کرده و مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را در زمینه تخصصی شغلی خود نیز کاملاً به کارفرمایان نمایش دهند.

سپس خود را برای آنان ارسال نمایند در صورتی که شرایط آنان مناسب کار در انگلستان باشد، پس از بررسی‌­های انجام شده به طور معمول از آنان برای شرکت در یک مصاحبه شغلی که معمولاً به صورت آنلاین برگزار می‌گردد، دعوت به عمل می­آید. شرط قبولی در این مصاحبه شغلی این است که این افراد باید سعی کنند کارفرما را به استخدام خود مجاب نمایند. تنها در این صورت است که متقاضیان می­توانند یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری از آنان دریافت نمایند.

به همین دلیل باید به خوبی تسلط خود به فنون ارتباطی و زبان انگلیسی را نشان دهید. یکی از اساسی­ترین و اصلی‌ترین موارد در مسیر اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان همین اخذ جاب آفر یا پیشنهاد کاری از کارفرمایان فعال در این کشور است.  زیرا برای این منظور این افراد باید بتوانند با تسلط کامل به زبان انگلیسی و همچنین فنون مذاکرات شغلی بین‌المللی ارتباط مناسب و بسیار خوبی با کارفرمایان این حوزه برقرار کنند. به همین دلیل و با توجه به اینکه بسیاری از هم‌وطنانمان به این فنون ارتباطی آشنایی کامل و کافی ندارند، استفاده از خدمات یک کاریابی بین‌المللی می‌تواند برای آنان راهگشا باشد.

درآمد ماما در انگلیس

شرایط کار مامایی در انگلستان شامل ساعت کاری از ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر و حقوق بالا می‌باشد. تعداد زیادی از افراد به ماماها مراجعه می‌کنند و پزشکان نیز در روزهای تعطیل باید به کار خود ادامه دهند.

شایان ذکر است که ماماها می‌توانند در روزهای تعطیل و همچنین آخر هفته‌ها به طبابت و کسب درآمد مشغول باشند. البته شاید بد نباشد بدانید که برخی ماماها در کشور انگلستان به‌ صورت پاره‌وقت به فعالیت مشغول هستند، زیرا برخی از آنها با افتتاح مطب شخصی اقدام به طبابت نموده و سعی می­کنند تا از وقت خودشان برای انجام تحقیقات و بالابردن دانش و مهارت خود استفاده کنند. بنابراین در مهاجرت ماما به انگلیس آشنایی با این شرایط در اولویت قرار دارد.

همچنین یکی از نکات حائز اهمیت در مورد اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان این است که افرادی که بتوانند جاب آفر دریافت نموده و همچنین امتیازات لازم را اخذ کرده و ویزای کار کشور انگلیس را به دست آورند، می­توانند به‌راحتی از مزایای کار به عنوان ماما در سیستم بهداشت و درمان انگلستان بهره‌مند شوند که یکی از اصلی­ترین و مهم­ترین مزایای آن، بالا بودن درآمد ماماها در انگلیس است.

به طور کلی در کشور انگلستان شرایط کار برای پرسنل بخش سلامت و سیستم بهداشت و درمان بسیار مناسب و ایده­آل است و شرایط کاری و درآمدی آنان در این کشور نسبت به سایر نقاط دنیا بسیار عالی است. میانگین درآمد ماماها در انگلیس سالانه از 24 تا 56 هزار پوند در سال است که این درآمد بسته به میزان تجربه و همچنین سابقه کاری آنان، می­تواند پایین‌تر یا بالاتر باشد. لازم به ذکر است که شرایط کارفرما نیز از دیگر عوامل مؤثر در تعیین درآمد ماماها در این کشور است.

جالب است بدانید که تسهیلات ویژه­ای نیز برای ماماها از جمله فرصت مطالعاتی، عدم نیاز به ارائه تمکن مالی، بلیت رایگان، پرداخت هزینه ویزا، پیکاپ فرودگاهی و امکان تحصیل رایگان برای فرزندان توسط دولت انگلستان تدارک دیده شده است که در کنار اخذ اقامت دائم انگلستان و همچنین ویزای کاری انگلیس در این کشور می­توانید از آن بهره­مند شده و آینده­ای روشن و درخشان را برای خود و خانواده­تان فراهم سازید.

درآمد ماما در انگلستان

شرایط سنی مهاجرت ماما به انگلستان

طبق اعلام وزارت بهداشت انگلستان در مورد شرایط تأیید ماما برای مهاجرت و اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان، شرط سنی خاصی موردنظر قرار گرفته نشده است و به‌جای محدودیت سنی، آمادگی جسمی و روحی متقاضی برای کار مدنظر قرار خواهد گرفت. از این رو متقاضیان عزیز و گرامی که قصد مهاجرت و اخذ شهروندی بریتانیا را دارند، در صورت آمادگی جسمانی و روانی برای کار کردن در کادر درمان انگلستان به عنوان ماما، می­توانند هم اکنون اقدام نمایند.

بهترین بیمارستان‌های انگلستان

در این بخش قصد داریم تا به معرفی 10 تا از بهترین بیمارستان­های انگلستان جهت اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان بپردازیم. خوب است بدانید که بیمارستان­های انگلستان جزئی از سیستم بزرگ و گسترده “سیستم سلامت عمومی انگلستان یا به اختصار  NHS هستند. اصطلاح NHS مخفف عبارت National Health System   است. ان‌اچ‌اس بزرگ‌ترین سازمان تأمین‌کننده خدمات درمانی در انگلستان و یکی از بزرگ‌ترین سیستم­های درمانی یکپارچه در سطح جهان است که در سال ۱۹۸۴ تأسیس شده­است.

این بیمارستان­ها و مراکز درمانی در تقسیمات مالکیتی به دو نوع دولتی و خصوصی و در تقسیمات فنی به دو نوع بیمارستان عمومی و تخصصی تقسیم می‌شوند. اما به طورکلی بیمارستان­های انگلستان تحت‌نظر ان‌اچ‌اس فعالیت دارند. گفتنی است که بیمارستان­های انگلستان خدماتی همچون آزمایش پزشکی، تصویربرداری تشخیصی و سایر خدمات از این دست را به درخواست مراجعه‌کننده انجام نخواهد داد و این اقدامات صرفاً با دستور پزشک متخصص قابل انجام خواهد بود.

هر بیمار باید ابتدا در وهله اول درمان مورد بررسی قرار گیرد و در صورت صلاح دید پزشک مرحله ابتدایی، به سطوح بعدی پزشکی ارجاع شود. به این ترتیب از مصرف بی‌مورد منابع در سطوح بالاتر پیشگیری خواهد شد. شاید برایتان جالب باشد بدانید که امروزه توریسم سلامت یکی از راه ­های مهم جذب گردشگر در جهان است. کشورهای مختلف جهان که در زمینه­ های بهداشت و درمان حرفی برای گفتن دارند، باهدف جذب توریسم سلامت سعی در ارتقا سطوح مختلف و متنوع خدمات درمانی خود را دارند.

بیمارستان‌­هایی که به فهرست ۱۰ بیمارستان برتر انگلستان راه پیدا کرده‌اند، همگی بر اساس مشخصه ­های بین‌المللی رتبه‌بندی شده‌اند و عناصر مختلفی که در رتبه‌بندی یک بیمارستان ضروری و اهمیت دارند در نظر گرفته شده است. این عناصر شامل مواردی از جمله کارایی کادر درمان، پرستاران، پزشکان و سایر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی، جنبه‌های ایمنی، رژیم‌های غذایی، کنترل کیفیت، مراقبت از بیمار و میزان مرگ‌ومیر است. در ادامه این مطلب به بررسی ۱۰ بیمارستان برتر انگلستان جهت اخذ اقامت و ویزای کار مامایی در انگلستان پرداخته خواهد شد.

۱0- بیمارستان دانشگاه کمبریج، لندن

رتبه ۱۰ برترین و بهترین بیمارستان­های انگلستان متعلق به بیمارستان دانشگاه کمبریج است. این بیمارستان پیشرفته و معروف در مدیریت حرفه‌ای بیمارستان زبان زد است. این بیمارستان زمانی با نام بیمارستان “ادن بروک” شناخته می‌شد که سبک مدیریت این بیمارستان مبتنی بر شفافیت و اعتماد متقابل است و هر ساله گزارشات مالی و صورت وضعیت بیمارستان را با تمام جزئیات فنی و مالی در دسترس عموم قرار می­دهد.

گفتنی است که این بیمارستان معروف به  ارائه خدمات مراقبتی فوق‌العاده‌ای است که در اختیار بیماران قرار می­دهد. اما این اصلی­ترین و مهم­ترین نقطه قوت خدمات مراقبتی آن نیست. یکی از مهم­ترین جنبه‌های عملکردی بیمارستان “زمان انتظار کوتاه برای پذیرش” است. چراکه بیماران در بیمارستان دانشگاه کمبریج پایین­ترین زمان انتظار پذیرش در سراسر بریتانیا را تجربه می­کنند.

به دلیل سیستم­های نوین مدیریت مراجعان، زمان بررسی، آزمایش، تشخیص و پاسخگویی سریع، زمان انتظار برای مراجعین جدید بسیار کوتاه است. این بیمارستان از قدیمی­ترین مراکز درمانی و نامی برجسته در لیست بهترین بیمارستان­ها در کشور انگلستان است.

بیمارستان دانشگاه کمبریج لندن

9- مؤسسه تحقیقات سرطان بیمارستان سلطنتی، لندن

در ادامه مطلب ویزای کار مامایی در انگلستان به بررسی بیمارستان سلطنتی لندن می­پردازیم. خوب است بدانید که سرطان هنوز هم یک بیماری سخت و ترسناک است که افراد زیادی در سراسر جهان درگیر این بیماری و عواقب آن هستند. اما در انستیتوی تحقیقات سرطان بیمارستان سلطنتی لندن، محققان با سختی و مشقت فراوان در حال تلاش هستند تا راه ­های درمانی جدید و مبتکرانه­ای برای درمان انواع سرطان و تومور پیدا کنند.

لازم به ذکر است که پژوهش­های مؤسسه تحقیقات سرطان بیمارستان سلطنتی لندن همواره راهگشا و راهنمای متخصصان آنکولوژی و سرطان‌شناسی در سراسر  جهان بوده و مقالات علمی منتشر شده توسط محققان این مرکز همواره در بالاترین سطوح نشریات علمی جهان به چاپ می­رسد.

گفتنی است که در انگلستان و بخصوص شهر لندن، متولی اصلی شیمی‌درمانی و درمان­های جانبی سرطان، بیمارستان سلطنتی لندن است. این مرکز یکی از تخصصی­ترین و مهم­ترین مراکز تشخیص و درمان سرطان در انگلستان است و مراقبت­های خاص و خدمات ویژه‌ای به بیماران سرطانی ارائه می­دهد.

8- بیمارستان فریمن، نیوکاسل

این بیمارستان در شمال شرق انگلستان قرار گرفته­است که به دلیل کیفیت بالای خدمات در زمینه تعویض مفصل لگن شهرت فراوانی دارد. همچنین نصب سمعک­های بیرونی و داخلی یکی دیگر از زمینه ­های تخصصی خدمات بیمارستان فریمن است. این بیمارستان همواره پیشرو در انجام عمل­های پیوند اعضا محسوب می­شود و سابقه جراحی­های جسورانه و پرخطری را در کارنامه پر افتخار خود دارد. عمل تعویض مفصل لگن یکی از سخت­ترین و پیچیده­ترین عمل­های جراحی در دنیای پزشکی است که بیمارستان فریمن از پیشگامان این نوع پیوند محسوب می­گردد.

لازم به ذکر است که خدمات برجسته این بیمارستان به اینجا محدود نمی‌شود. ارائه بالاترین سطح درمان برای بیماری­های قلبی، مشکلات کلیوی و اختلالات پانکراس از دیگر نقاط قوت بیمارستان فریمن در نیوکاسل است و آن را در رتبه هشتم از لیست بهترین بیمارستان‌های انگلیس برای اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان قرار داده است. بیمارستان فریمن همچنین یکی از مشهورترین مؤسسات پیوند اعضا در بریتانیا است که به دلیل داشتن کمترین تعداد دفع عضو پیوندی در سراسر بریتانیا شهرت جهانی دارد.

7- بیمارستان کودکان، بیرمنگام

جالب است بدانید که رتبه هفتم در لیست برترین بیمارستان­های انگلستان متعلق به بیمارستان کودکان بیرمنگام است. داشتن یک کودک بیمار همیشه برای والدین نگران‌کننده و دشوار است، اما این نگرانی در بیمارستان کودکان بیرمنگام به راحتی از بین خواهد رفت. چرا که این بیمارستان با دارا بودن بیشترین تعداد پزشکان متخصص اطفال، تهیه مواد غذایی ایده‌آل برای کودکان و همچنین داشتن فضای مناسب برای بستری بودن یک کودک، محیطی ایده‌آل برای درمان خردسالان است.

گفتنی است که متخصصان تغذیه مقیم بیمارستان کودکان بیرمنگام، همواره با سخت‌گیری و دقت، برنامه غذایی مختص و مناسب کودکان را تجویز می­نمایند تا بیماران خردسال از نظر تغذیه‌ای نیز بهترین رژیم غذایی را داشته باشند.

6- بیمارستان رویال برکشایر

بیمارستان رویال برکشایر به عنوان ایزوله‌ترین بیمارستان بریتانیا شناخته می­شود و در همه پارامترها امتیاز بالاتری از میانگین ملی انگلستان دارد. این مرکز یکی از قدیمی‌ترین بیمارستان‌های انگلستان است که سال تأسیس آن به ۱۸۳۷ میلادی باز می­گردد و گزینه‌ای ایده­آل برای اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان محسوب می­شود. بیمارستان رویال برکشایر با تأکید بر ارائه بهترین خدمات و امکانات به بیماران، با دارا بودن ۸۰۰ تخت درمانی فعال به بیماران زوال عقل خدمات ویژه مراقبتی و درمانی ارائه می­دهد.

خوب است بدانید که این بیمارستان همه ساله میزبان بیمارانی است که به مراقبت­های تخصصی و ویژه روانی احتیاج دارند و همواره پیشتاز در مراقبت از بیماران دچار زوال عقل، آلزایمر، آسیب­های روانی دشوار و بسیار حاد بوده است. اما این دشواری در بیمارستان رویال برکشایر به چشم نمی­آید. زیرا کادر درمان و پرستاران مجرب این بیمارستان به واسطه آموزش­های خاص و ویژه‌ای که پشت سر گذاشته­اند می­توانند رابطه معقول و دوستانه­ای با این دسته از بیماران داشته باشند.

۵-بیمارستان اعتماد، بدفورد

رتبه پنجم برترین بیمارستان‌های انگلستان برای اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان متعلق به بیمارستان اعتماد در بدفورد است. این بیمارستان در دهه ۱۸۹۰ میلادی تأسیس شده و تاکنون در حال فعالیت بوده است. این بیمارستان دارای ۴۰۰ تخت درمانی مجهز است که در ارائه خدمات روانپزشکی در بالاترین سطح کیفی شهرت بسیاری دارد.

گفتنی است که این بیمارستان همه ساله میزبان بیمارانی است که به مراقبت­های تخصصی و ویژه روانی احتیاج دارند. خوب است بدانید که همیشه مراقبت و نگهداری از بیماران دچار زوال عقل، آلزایمر، آسیب­های روانی دشوار و طاقت‌فرسا بوده است. ولی این دشواری و سختی هرگز در بیمارستان اعتماد بدفورد به چشم نمی­آید. زیرا کادر درمان و پرستاران این بیمارستان به واسطه آموزش­های خاص و همچنین تجارب ویژه‌ای که پشت سر گذاشته‌اند می­توانند رابطه معقول و دوستانه‌ای با این دسته از بیماران نیازمند مراقبت و توجه داشته باشند.

4- مؤسسه بهداشت و درمان BMI  لندن

این مؤسسه ارائه‌دهنده انواع خدمات مستقل مراقبت­های بهداشتی به ۶۰ بیمارستان در سراسر بریتانیا است که همه این ۶۰ بیمارستان دارای استانداردهای فوق‌العاده‌ای هستند که برای اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان مناسب هستند. این گروه در سال ۱۹۷۰ تأسیس شده و در مراقبت از بیمار و همچنین در میزان مرگ‌ومیر پایین بیماران امتیاز بالایی کسب کرده­است. شایان ذکر است که مؤسسه BMI همواره سطح استاندارد سیستم بهداشت و درمان انگلیس را در سطح بالایی نگه داشته و تعیین‌کننده پارامترهای متعدد بهداشتی، درمانی و مراقبتی در این کشور است.

3- بیمارستان خیریه نوفیلد

رتبه سوم بهترین بیمارستان‌های انگلستان برای اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان متعلق به بیمارستان خیریه نوفیلد است. این مرکز تخصصی و مجهز در تمامی پارامترهای استاندارد، رتبه بالایی دارد. پارامترهایی نظیر مرگ‌ومیر بسیار پایین بیماران، کیفیت بالای غذایی، خدمات مراقبت و نگهداری از بیمار و پاکیزگی در این بیمارستان از استانداردهای موردنیاز بالاتر است.

بیمارستان خیریه نوفیلد

2- بیمارستان رویال مارسدن، لندن

بیمارستان رویال مارسدن با ارائه برخی از باکیفیت­ترین و پیشرفته­ترین مراقبت­های سرطانی در انگلستان، یک بیمارستان تخصصی آنکولوژی واقع در لندن است. این مرکز به عنوان اولین بیمارستان تخصصی در جهان شناخته می­شود که به مطالعه و درمان بیماری سرطان اختصاص داده شده است.

گفتنی است که بیمارستان رویال ماردسن لندن در سال ۱۸۵۰ تأسیس شده و یکی از قدیمی­ترین بیمارستان­های فعال در جهان است و این بیمارستان در زمینه درمان سرطان در جهان پیشتاز بوده و یکی از برجسته­ترین مراکز درمانی بریتانیا محسوب می­گردد.

1- بیمارستان سنت توماس

و بالاخره رتبه ۱ لیست برترین بیمارستان‌های انگلیس بیمارستان برای اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان بیمارستان سنت توماس است. جالب است بدانید که این مرکز، بیمارستان شماره یک بریتانیا محسوب می­شود و همچنین میزبان دانشکده پزشکی کینگز کالج  لندن است و از دهه ۱۸۷۰ میلادی تا کنون در حال فعالیت و خدمات‌رسانی به بیماران نیازمند است.

شایان ذکر است که این بیمارستان در تمامی استانداردهای پزشکی، مراقبتی و درمانی بالاترین رتبه را در تمام بریتانیا دارد و هر ساله میزبان تعداد زیادی از بیماران از سراسر بریتانیا است. نکته بسیار جالب و قابل‌توجه در مورد بیمارستان سنت توماس لندن این است که خانواده ویروس­های کرونا نخستین بار توسط جون آلمیدا در سال ۱۹۶۴ و در بیمارستان سنت توماس مورد شناسایی قرار گرفت.

 

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم که به طور کامل و جامع در مورد شرایط اخذ ویزای کار مامایی در انگلستان، مدارک موردنیاز برای مامایی در انگلستان، نحوه اخذ اقامت دائم برای ماماها در انگلستان، شرایط مهاجرت ماماها به انگلستان، درآمد ماماها در انگلستان و همچنین 10 مورد از بهترین و مجهزترین بیمارستان­ها و مراکز درمانی مجهز و پیشرفته انگلستان را برای شما ارائه کنیم.

لذا آن دسته از دوستان عزیزی که علاقه‌مند به مطلب مهاجرت ماما به انگلستان و شرایط اخذ ویزای کاری ماماها در انگلستان هستند، در صورتی که بعد از مطالعه این مقاله هنوز سؤالاتی در زمینه اعزام ماما به انگلستان دارند می­توانند با مراجعه به قسمت تماس با ما، از طریق برقراری تماس تلفنی و دریافت هرگونه مشاوره در مورد نحوه اخذ شهروندی و تابعیت انگلستان و شرایط کاری ماماها در انگلستان، پاسخ تمامی سؤالات خود را حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *