ezgif.com webp to png 2

سریعترین و معتبر ترین روش اخذ تابعیت انگلستان

UK work visa

 • ویزای کار کوتاه مدت انگلیس

 • ویزای کاری بلندمدت انگلیس

 • ویزای سرمایه گذار، توسعه کسب و کار.

 • سایر ویزاهای کاری انگلیس

انواع ویزا کاری انگلستان

اگر کشور مبدأ شما خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) باشد، برای کار در بریتانیا، به ویزا کاری انگلستان یا مجوز کار نیاز دارید. فرآیند درخواست ویزا انگلیس بسته به شرایط فردی و ماهیت درخواست شما می تواند پیچیده یا نسبتاً ساده باشد. معمولاً برای کارگرانی که به دلیل دریافت پیشنهاد رسمی کار از یک شرکت واجد شرایط بریتانیا با مجوز مربوطه برای حامی مالی به بریتانیا می آیند، یا اگر در حال جابجایی به بریتانیا هستید، نیاز است. از طرف دیگر، اگر مهارتی دارید که از نظر دولت در بریتانیا کمبود دارد، ممکن است واجد شرایط دریافت ویزا باشید بر این اساس که مشاغل در بخش شما به طور گسترده ای برای شما در دسترس است. انواع مختلفی از ویزای کار وجود دارد که به شما امکان می دهد با موفقیت کار در انگلستان را شروع کنید. نوع مجوز کار یا ویزای کاری انگلستان که برای شما بهترین است به عوامل مختلفی مانند حرفه شما، تقاضا برای نقش انتخابی شما و مدت زمانی که می خواهید برای کار در بریتانیا بگذرانید بستگی دارد.

مدارک مورد نیاز پاسپورت انگلیسحقوق و مشخصات مالی

1

گذرنامه فعلی و تاریخچه سفر

2

گواهی سوء پیشینه کیفری

3

داشتن گواهی حمایت مالی معتبر از کارفرما

4

گواهینامه‌های مهارت انگلیسی

5

سایر مدارک

6

مهاجرت کاری به انگلستاناگر کشور مبدأ شما خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) باشد، برای کار در بریتانیا، به ویزا کاری انگلستان یا مجوز کار نیاز دارید. فرآیند درخواست ویزا انگلیس بسته به شرایط فردی و ماهیت درخواست شما می تواند پیچیده یا نسبتاً ساده باشد.

معمولاً برای کارگرانی که به دلیل دریافت پیشنهاد رسمی کار از یک شرکت واجد شرایط بریتانیا با مجوز مربوطه برای حامی مالی به بریتانیا می آیند، یا اگر در حال جابجایی به بریتانیا هستید، نیاز است. از طرف دیگر، اگر مهارتی دارید که از نظر دولت در بریتانیا کمبود دارد، ممکن است واجد شرایط دریافت ویزا باشید بر این اساس که مشاغل در بخش شما به طور گسترده ای برای شما در دسترس است.

انواع مختلفی از ویزای کار وجود دارد که به شما امکان می دهد با موفقیت کار در انگلستان را شروع کنید. نوع مجوز کار یا ویزای کاری انگلستان که برای شما بهترین است به عوامل مختلفی مانند حرفه شما، تقاضا برای نقش انتخابی شما و مدت زمانی که می خواهید برای کار در بریتانیا بگذرانید بستگی دارد.

ویزای کاری انگلستان چیست؟

ezgif.com gif maker

بریتانیا یک مقصد برتر گردشگری و تحصیلی است که در جذب سهم بزرگی از کارگران خارج از کشور موفق شده است. با اقتصاد بسیار توسعه یافته و بازار محور، انگلستان مشاغل خالی و حقوق بالا را به کارمندان ارائه می دهد. شرایط کاری خوب که در آن حقوق کارگران رعایت می شود، آن را حتی بیشتر به یک کشور ایده آل برای کار تبدیل می کند.

یکی از مولفه های اصلی توانایی کار در انگلستان دریافت ویزای کاری مناسب است. بسته به حرفه و صلاحیت شما چندین ویزای کاری برای انگلستان وجود دارد.

ویزای کاری انگلستان چیست؟

ویزاهای استخدامی انگلستان در 4 گروه اصلی به شرح زیر دسته بندی می شوند:

 • ویزای کاری کوتاه مدت
 • ویزای کاری طولانی مدت
 • ویزای سرمایه گذار، توسعه کسب و کار و استعداد.
 • سایر ویزاهای کاری
ezgif.com webp to jpg

ویزا کاری کوتاه مدت انگلستان

 • ویزای کار خیریه انگلستان (Tier 5): افرادی که می خواهند کار داوطلبانه بدون دستمزد برای یک موسسه خیریه در انگلستان انجام دهند می توانند برای این ویزا اقدام کنند. گواهی حمایت از کارفرمای دارای مجوز الزامی است.
 • ویزای خلاقانه و ورزشی انگلستان (Tier 5): افرادی که به عنوان یک فرد ورزشی یا کارگر خلاق در انگلستان پیشنهاد کار دارند، می توانند برای این ویزا اقدام کنند. معیارهای اصلی شامل داشتن گواهی حمایت از یک کارفرمای دارای مجوز در انگلستان است.
 • ویزای مبادله مجاز دولت انگلستان (Tier 5): اگر می‌خواهید برای تجربه کاری یا آموزش، برنامه زبان دولتی خارج از کشور، تحقیق یا کمک هزینه تحصیلی از طریق یک طرح تبادل مجاز دولتی به بریتانیا بیایید، می‌توانید برای این ویزا درخواست دهید.
 • ویزای توافقنامه بین المللی انگلستان (Tier 5): این ویزا برای افرادی است که برای یک دولت خارجی یا به عنوان کارمند خصوصی در یک خانواده دیپلماتیک در بریتانیا قرارداد دارند.
 • ویزای کارمندان مذهبی انگلستان (Tier 5): اگر می خواهید برای مدت کوتاهی برای انجام امور مذهبی مانند تبلیغ و یا کار در دستورات مذهبی به انگلستان مهاجرت کنید، می توانید برای این ویزا اقدام کنید.
 • ویزای کار فصلی انگلستان (Tier 5): اگر می خواهید به انگلستان سفر کنید و تا 6 ماه کار کشاورزی انجام دهید، می توانید برای ویزای کار فصلی درخواست دهید.
 • ویزای طرح تحرک جوانان انگلستان (Tier 5): ویزا برای افرادی که دارای انواع خاصی از ملیت بریتانیا هستند یا از کشورهای خاصی هستند، بین سنین 18 تا 30.

 

ویزا کار طولانی مدت برای انگلستان

 • ویزای کاری Tier 2 General انگلستان: این ویزا برای افرادی از خارج از منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس است که پیشنهاد شغلی در بریتانیا دریافت کرده اند. متقاضی باید توسط یک حامی دارای مجوز استخدام شود تا بتواند درخواست دهد.
 • ویزای انتقال درون شرکتی Tier 2 انگلستان: افرادی که کارفرمای آنها در خارج از کشور پیشنهاد نقش در یکی از شعبه های سازمان انگلستان را داده است می توانند برای این ویزای کار انگلستان اقدام کنند.
 • ویزای Tier 2 سفیران دین انگلستان: ویزا برای اتباع غیر کشورهای منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس که در یک جامعه مذهبی در بریتانیا به آنها پیشنهاد شده است.
 • ویزای Tier 2 Sportsperson انگلستان: ورزشکاران نخبه یا مربی واجد شرایط که توسط هیئت حاکمه ورزش خود به عنوان در بالاترین سطح حرفه خود در سطح بین المللی شناخته شده است، می توانند برای این ویزا اقدام کنند.

 

ویزای سرمایه گذار، توسعه کسب و کار و استعداد

 • ویزای مبتکر انگلستان: این ویزا برای خارجی هایی است که می خواهند در انگلستان کسب و کار راه اندازی کنند.
 • ویزای استارت آپ انگلستان: این ویزا برای افرادی است که می خواهند کسب و کار خود را در انگلستان راه اندازی کنند. تایید توسط یک نهاد مجاز الزامی است.
 • ویزای استعدادیابی جهانی انگلستان: افرادی که در یک زمینه واجد شرایط کار می کنند و به عنوان یک رهبر شناخته شده یا یک رهبر جدید تأیید شده اند، می توانند برای این ویزا درخواست دهند.
 • ویزای کارآفرینی فارغ التحصیل انگلستان (Tier 1): فارغ التحصیلانی که رسماً از داشتن یک ایده تجاری واقعی و معتبر تأیید شده اند، باید برای این ویزای کاری انگلستان اقدام کنند.
 • ویزای سرمایه گذاری انگلستان (Tier 1): این ویزا برای سرمایه گذارانی است که می خواهند 2,000,000 پوند یا بیشتر در انگلستان سرمایه گذاری کنند.

جزئیات ویزای کارگر ماهر انگلستان

ezgif.com webp to jpg 1
 • یکی از اقدامات مهمی که دولت انگلستان برای جذب نیروهای ماهر خارجی انجام داده است، معرفی ویزای اسکیل ورکر یا Skilled Worker است. این ویزا که جزء ویزا کاری انگلیس محسوب می‌شود به افراد خارجی که دارای مهارت زیادی هستند اجازه می‌دهد تا به بازار کار کشور انگلستان وارد شوند. علاوه بر این، افراد دارای این ویزا قادر خواهند بود تا پس از گذشت مدت‌زمانی، کارهای قانونی موردنیاز را برای دریافت اقامت دائم در کشور انگلیس انجام دهند.
  هرساله دولت بریتانیا اقدام به انتشار لیستی از مشاغل موردنیاز می‌کند که افراد خارجی دارای مهارت می‌توانند با مشغول شدن در یکی از این مشاغل و بدون شرکت در آزمون بازار کار، به فعالیت در کشور انگلیس مشغول گشته و اقامت 5 ساله دریافت نمایند. از مهم‌ترین مزایای این نوع ویزا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  •    کسانی که موفق به دریافت این ویزا بشوند می‌توانند برای افراد تحت تکفل خود نیز ویزا دریافت نمایند.
  •    حداقل حقوق برای افراد ماهر دارای ویزای اسکیل ورکر، 25600 پوند است.
  •    این ویزا برای کسانی که دارای تخصص پزشکی و پرستاری هستند با سرعت بیشتری آماده می‌گردد. 

  ویزای Skilled Worker به متخصصان ماهر اجازه می دهد تا حرفه خود را در انگلستان ایجاد کنند. مدت زمان اقامت طبق Skilled Worker انگلستان حداکثر برای مدت 5 سال است ویزای Skilled Worker یک ویزای امتیازی است و متقاضیان باید حداقل 70 امتیاز را کسب کنند تا درخواست آنها بررسی شود. امتیازها بر اساس موارد زیر تعلق می گیرد:

  • این که آیا گواهی حمایت از یک کارفرما دارید؟
  • این که آیا حقوق مناسبی دریافت می کنید؟
  • مهارت های ارتباطی انگلیسی شما
  • وجوه نگهداری که در اختیار دارید.

  اگر این پارامترها را برآورده کنید، می توانید برای ویزای کارگر ماهر اقدام کنید. درصورتیکه ویزای Skilled Worker را با موفقیت دریافت کرده اید، می توانید:

  • تحصیل در انگلستان داشته باشید.
  • اعضای خانواده را به انگلستان بیاورید.
  • سفر به بریتانیا و بازگشت

  ساعت کاری در انگلیس

  یکی از چیزهایی که افراد علاقه‌مند به دریافت ویزا کاری انگلیس لازم است درباره آن اطلاعات لازم را کسب کنند، ساعت کاری در انگلستان است. بهتر است بدانید که در قراردادی که میان شما و کارفرما تنظیم می‌شود، برخی از موارد همچون ساعت‌های کاری مورد انتظار و تعطیلاتی که شامل حال شما می‌شود ذکر می‌گردد. با توجه به قوانین و مقرراتی که بیان‌کننده حداکثر ساعت کاری شخص در هفته هستند می‌توان گفت که افراد کمتر از 18 سال بایستی به مدت حداکثر 40 ساعت در هفت روز هفته و افراد بالای 18 سال بایستی به مدت 48 ساعت در هفته فعالیت کاری داشته باشند.
   لازم است به این نکته توجه داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است از شما خواسته شود که مدت‌زمان بیشتری در مقایسه با ساعات کاری ذکر شده فعالیت داشته باشید. چنانچه شما تمایل به انجام کار بیشتر داشته باشید می‌توانید شرایط خواسته شده را قبول نمایید اما کارفرما اجازه ندارد که شما را به انجام کار بیشتر از مدت‌زمان تعیین شده وادار کند.

  اعزام نیروی کار به انگلیس

  در جامعه ما افراد زیادی تمایل به پیدا کردن کار در کشور انگلستان دارند تا با استفاده از این شیوه بتوانند ویزا کار انگلیس را دریافت نمایند. بد نیست بدانید که پس از خروج این کشور از اتحادیه اروپا، دولتمردان انگلیس اقدام به برقراری شرایطی کردند که عملاً کار را برای افراد علاقه‌مند به اخذ ویزای کاری در کشور فوق سخت کرده است. با این حال بهتر است بدانید که برای دریافت این نوع ویزا لازم است مراحل مختلفی طی شود که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:
  1.    گام اول این است که شخص متقاضی بایستی از یک فرد انگلیسی که دارای شرایط لازم و ویژه‌ای هست، دعوت‌نامه کاری دریافت نماید.
  2.    افراد متقاضی بلافاصله پس از انتشار آگهی نمی‌توانند به دریافت ویزا اقدام کنند. آگهی کار در دو مرحله منتشر می‌شود که مرحله اول آن در کشور انگلیس و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مدت 6 ماه منتشر شده و اگر فردی استخدام نشد آنگاه شرکت مربوطه می‌تواند از کشورهای خارجی اقدام به جذب نیروی موردنظر خود کند. 

  زمان پردازش ویزای کاری

  یکی دیگر از سؤالاتی که ممکن است افراد علاقه‌مند به اخذ ویزا کاری انگلیس با آن مواجه شوند مدت‌زمان صدور این ویزا است. بررسی‌ها نشان‌دهنده این واقعیت است که صدور ویزای فوق زمان‌بر بوده و عواملی مانند پاندمی کرونا نیز بر طولانی‌بودن زمان صدور این ویزا نیز تأثیرگذار است. بر اساس آنچه که در سایت رسمی سفارت انگلستان آمده است، زمانی که مدارک موردنیاز به این سفارتخانه تحویل داده شد و کارهای مربوط به انگشت‌نگاری انجام شد به تقریباً 3 هفته زمان احتیاج است تا ویزای موردنظر صادر شود.
   بهتر است به این مسئله توجه داشته باشید که این احتمال وجود دارد که بخاطر به وجود آمدن شرایط مختلف، زمانی بیشتر و یا حتی کمتر از 3 هفته برای صدور ویزا نیاز باشد. از آنجائی‌که وقت‌های سفارت انگلستان در ایران در اکثر مواقع پر است لذا افراد زیادی وجود دارند که با سفر کردن به کشورهای دیگری مانند ترکیه، امارات و ارمنستان کارهای مربوط به اخذ ویزا مانند انگشت‌نگاری را انجام می‌دهند.  

  شما می توانید 3 ماه قبل از شروع کار در انگلستان برای این ویزا اقدام کنید. تاریخ شروع در گواهی حمایتی که از کارفرمای بریتانیا دریافت خواهید کرد ذکر خواهد شد.

  تصمیم در مورد ویزای خود را ظرف 3 هفته پس از درخواست دریافت خواهید کرد. با توجه به گنجاندن مشاغل بیشتر توسط دولت بریتانیا در فهرست مشاغل کمیاب، انتظار می‌رود زمان رسیدگی برای بسیاری از متقاضیان کاهش یابد.

  چه مدت می توان با ویزای SKILED WORKER اقامت کرد؟

  شما می توانید حداکثر 5 سالبا این ویزا اقامت داشته باشید. مدت زمان ویزای کار بستگی به مدت قرارداد کاری شما دارد. اگر از حداکثر مدت زمان برای نوع ویزای خود استفاده نکرده اید، می توانید اقامت خود را تمدید کنید. شما باید برای تمدید درخواست دهید، چه به صورت آنلاین یا در یک مرکز خدمات برتر برای ویزای بریتانیا.

  شما می توانید حداکثر 5 سال و 14 روز در ویزای Tier 2 یا مدت زمان ذکر شده در گواهی حمایت (به اضافه 1 ماه) هر کدام که مدت کوتاهتر باشد، اقامت کنید.

  مدارک مورد نیاز

  مدارک مورد نیاز برای ویزای Tier 2 انگلستان شامل موارد زیر است:

  • داشتن گواهی حمایت مالی معتبر از کارفرما
  • حقوق و مشخصات مالی
  • گذرنامه فعلی و تاریخچه سفر
  • گواهینامه هایی که مهارت انگلیسی شما را ثابت می کند.
  • گواهی سوء پیشینه کیفری
  • سایر مدارک

  ویزای وابسته به کارگر ماهر

  ویزای وابسته به Skilled Worker برای فرزندان و شرکای کسانی است که با ویزای Skilled Worker به کشور آمده اند یا برای آن درخواست داده اند.

  افراد زیر واجد شرایط دریافت ویزای وابسته کارگر ماهر هستند:

  • همسر
  • شریک مجرد یا همجنس
  • کودکان زیر 18 سال در زمان درخواست
  • کودکان بالای 18 سال که تحت تکفل هستند.

  وجوه نگهداری: افراد تحت تکفل Skilled Worker هیچ گونه توسلی به بودجه عمومی ندارند، در درخواست خود باید ثابت کنند که به امکانات مالی کافی برای مدت اقامت در بریتانیا دسترسی دارند و در صورت وجود افراد تحت تکفل، باید مبلغی اضافی را برای هر فرد داشته باشند.

  سن: متقاضی اصلی و افراد تحت تکفل باید در تاریخ ورود به بریتانیا یا زمانی که ویزا صادر می شود حداقل 18 سال داشته باشد.

  ملزومات دیگر:

  شما نباید قبلاً دارای ویزای انگلستان برای دانشجویان، ویزای تحصیلی کوتاه مدت در آوریل 2015 یا پس از آن باشید یا به عنوان والدین دانش آموز در آوریل 2015 یا بعد از آن مرخصی گرفته باشید.

  علاوه بر این، شما باید شرایط کلی برای پذیرش را داشته باشید. شما باید سابقه مهاجرت روشنی داشته باشید، بدون هیچ موردی از اقامت بیش از حد. زمانی که ویزای همسر یا بستگان شما منقضی می شود، نباید قصد اقامت در بریتانیا را داشته باشید.

  فرآیند برنامه:

  درخواست‌های ویزای Skilled Worker وابسته می‌تواند با درخواست اصلی ویزای Skilled Worker به طور همزمان یا بعداً انجام شود.

  صرف نظر از زمان ارسال درخواست ها، به متقاضیان موفق مطابق با زمان مرخصی متقاضی اصلی ویزا مرخصی داده می شود. فرآیند تأیید بسته به جایی که تأیید ویزای Tier 2 انجام می شود، می تواند متفاوت باشد.

  به عنوان دارنده ویزاهای وابسته به کارگران ماهر، می توانید:

  • برای همان مدتی که دارنده اصلی ویزای کارگر ماهر است در بریتانیا بمانید.
  • کار، با استثنائات محدود
  • تحت شرایط خاص تحصیل کنید یا دوره فوق لیسانس بگذرانید

  برای تمدید ویزای خود مطابق با متقاضی اصلی اقدام کنید، مشروط بر اینکه همچنان واجد شرایط باشید. هنگامی که دارنده ویزا بریتانیا را ترک کرد، شما واجد شرایط درخواست تمدید نخواهید بود.

  شما نمی توانید به بودجه عمومی دسترسی داشته باشید، یا به عنوان یک پزشک در آموزش، یا به عنوان یک دندانپزشک یا به عنوان یک مربی ورزش برای حرفه ای ها کار کنید.

  درخواست‌های ویزای درجه 2 بر اساس سیستم امتیازی بریتانیا ارزیابی می‌شوند. برای واجد شرایط بودن ویزا باید حداقل 70 امتیاز داشته باشد. با یک پیشنهاد شغلی با گواهی حمایت از کارفرما می توانید 30 امتیاز کسب کنید. اگر شغل شما در لیست کمبود مهارت ها جایی پیدا کند، می توانید 30 امتیاز دیگر کسب کنید. با این 60 امتیاز کسب امتیازات باقیمانده برای احراز شرایط نسبتاً آسان خواهد بود.

  گروه سرمایه گذاری ایساتیس چگونه می تواند به شما کمک کند؟

  • خدمات جستجوی کار: این گروه دانش عمیقی از سیاست های کاری انگلستان دارد که به شما کمک می کند تا با تمام ورودی های لازم شانس خود را برای کار در بریتانیا افزایش دهید.
  • بررسی صلاحیت برای کار در بریتانیا: از طریق محاسبه گر امتیازات مهاجرت گروه ایساتیس از واجد شرایط بودن خود برای کار یا مهاجرت به انگلستان مطلع شوید.
  • خدمات بازاریابی لینکدین: ما در هر مرحله به شما کمک می کنیم تا از طریق خدمات بازاریابی لینکدین خود یک نمایه لینکدین قانع کننده ایجاد کنید که آن را به جذاب ترین نمایه در میان پروفایل های دیگر تبدیل می کند.
  • مشاوره تخصصی: مشاوران ما با ارائه راهنمایی و مشاوره تخصصی به شما در خدمات جستجوی شغل کمک می کنند.
  • مشاغل در انگلستان: با کمک متخصصان ما جدیدترین مشاغل در انگلستان را بررسی کنید.
  • خدمات رزومه نویسی: خدمات رزومه نویسی این گروه، نمایه شما را متمایز می کند.

  شرایط اخذ ویزا کاری انگلیس

  نکته مهمی که در رابطه با ویزا کاری انگلیس بایستی به آن توجه شود، شرایط اخذ این نوع ویزا است. به همین دلیل لازم است تا با شرایط ویزای فوق در کشور انگلستان آشنا بود. آن دسته از افرادی که موفق به دریافت پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می‌شوند می‌توانند با توجه به امتیازاتی که کسب می‌کنند شانس خود را برای دریافت ویزای Tier 2 افزایش دهند. برای آشنا شدن با امتیازات لازم مرتبط با ویزای ذکر شده به موارد زیر دقت کنید:
  1.    50 امتیاز به مهارت‌های فرد متقاضی اختصاص داده می‌شود.
  2.    10 امتیاز به آینده کاری اختصاص داده می‌شود.
  3.    برای میزان تسلط به زبان انگلیسی 10 امتیاز در نظر گرفته شده است.
  4.    10 امتیاز برای ارائه تمکن مالی در نظر گرفته شده است.
  متقاضیان دریافت اخذ ویزا کاری انگلیس لازم است حداقل 50 امتیاز از امتیازات موجود را به دست آورند. لازم به ذکر است که آن دسته از افرادی که سن آن‌ها از 18 سال کمتر است بایستی رضایت‌نامه کتبی ارائه دهند. رضایت‌نامه موردنظر لازم است تا به امضای والدین یا سرپرست قانونی او رسیده باشد.

  هزینه اخذ ویزا کاری انگلیس

  موضوع آخری که قصد داریم درباره آن به ارائه توضیحاتی بپردازیم هزینه اخذ ویزا کاری انگلیس است. به‌طورکلی می‌توان گفت که برای دریافت این ویزا نیاز است تا هزینه‌هایی برای بخش دولتی و سفارت و همچنین دریافت خود ویزا در نظر گرفته شود. علاوه بر این موارد، برای آن دسته از کسانی که قصد دارند به‌صورت آنلاین اقدام به دریافت اخذ ویزای کاری کنند لازم است تا هزینه بیمه مسافرتی نیز پرداخت شود و مدرک آن همراه با سایر مدارک آپلود گردد.

  اخذ ویزای انگلیس با استفاده از خدمات ایساتیس

  شما می‌توانید به‌منظور کسب اطلاعات دقیق‌تر در رابطه با ویزای کاری در کشور انگلستان، هزینه‌های مرتبط و روش اخذ آن با کارشناسان ما در دومینیکا ارتباط برقرار نموده و از مشاوره‌های مفید آن‌ها نهایت استفاده را نمایید. شما همچنین میتوانید به کمک گروه سرمایه گذاری ایساتیس پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید. 

  سوالات متداول

  آیا گرفتن ویزای کار در انگلستان آسان است؟

  گرفتن ویزای کار در بریتانیا همیشه آسان نیست، زیرا معیارهای واجد شرایط بودن نسبتاً سختگیرانه وجود دارد. با این حال، فرصت‌هایی به‌ویژه برای متخصصان، کارگران ماهر و جوانانی که به دنبال کار و مسافرت هستند، وجود دارد.

  چگونه می توانید برای کار به انگلستان بروید؟

  شرایط لازم برای دریافت ویزای کار انگلستان:
  فرم درخواست.
  دو عکس رنگی که در شش ماه گذشته گرفته شده است.
  پاسپورت معتبر
  اثبات تمکن مالی برای پوشش هزینه های زندگی در انگلستان.
  مدرک اقامت.
  برنامه سفر تفصیلی.
  نتایج آزمایش سل
  اطلاعات بیومتریک

  مدت اعتبار ویزای کار انگلستان چقدر است؟

  5 سال. ویزای شما می تواند تا 5 سال قبل از تمدید آن ادامه یابد. پس از انقضای ویزای خود یا تغییر شغل یا کارفرما، باید برای تمدید یا به روز رسانی ویزای خود اقدام کنید.

  چگونه یک خارجی می تواند در انگلستان شغل پیدا کند؟

  اگر کشور شما خارج از اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است، برای شروع به کار در بریتانیا باید مجوز کار دریافت کنید. مقوله‌های مهاجرت به یک سیستم امتیازی وابسته هستند و مهاجران غیر اروپایی باید قبل از درخواست ویزا، الزامات دسته‌بندی خود را به دقت بررسی کنند.

  ویزای کار برای چه مدتی خوب است؟

  ویزای H-1B برای مدت قرارداد کاری، حداکثر تا شش سال معتبر است. تمدید بیش از شش سال غیرمعمول است مگر اینکه کارگر یا کارفرما تغییر وضعیت خود را از غیر مهاجر به مهاجر دنبال کنند، که نشان دهنده قصد درخواست برای گرین کارت است.

  آیا شرکت های بریتانیایی کارگران خارجی استخدام می کنند؟

  معمولاً برای استخدام شخصی که از خارج از بریتانیا برای شما کار کند، به مجوز حامی نیاز دارید. برای حمایت از برخی گروه ها، به عنوان مثال: شهروندان ایرلندی، به مجوز نیاز ندارید. کسانی که دارای وضعیت مستقر یا از پیش مستقر شده تحت طرح اسکان اتحادیه اروپا هستند.

  آیا کار در انگلستان سخت است؟

  اگر دانشجوی بین المللی هستید و برای اولین بار در خارج از کشور تحصیل می کنید، پیدا کردن شغل در بریتانیا می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، اگر به منابع و راهنمایی مناسب دسترسی داشته باشید و بدانید کجا و به دنبال چه چیزی بگردید، پیدا کردن شغل رویایی خود چندان دشوار نیست.

سوالات متداول!!

سوالاتی که شاید برای شما هم پیش آمده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *