اخبار مهاجرتی, دومینیکا

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا کشورهای بدون ویزا

دومینیکا، پر از شگفتی های طبیعی، چشم اندازهای خیره کننده و سواحل جذاب، دومینیکا، که به عنوان مشترک المنافع دومینیکا نیز شناخته می شود، یک کشور جزیره ای در دریای کارائیب است که در ازای سرمایه گذاری اقتصادی، شهروندی جذابی از طریق برنامه سرمایه گذاری به سرمایه گذاران خارجی ارائه می دهد. بنابراین اگر علاقه مند به دریافت پاسپورت دوم هستید، پاسپورت دومینیکن راه حل مناسبی است. دارندگان پاسپورت دومینیکا به سفر بدون ویزا به کشورهای مختلف در سراسر جهان دسترسی دارند، از یک اقتصاد با ثبات و محیط امن و مطمئن برخوردار هستند. در اینجا لیستی از کشورهای بدون ویزای گذرنامه دومینیکا برای شهروندان دومینیکا آمده است.

فهرست کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا ۲۰۲۴

با پاسپورت دومینیکا، می‌توانید به حدود ۱۱۱ کشور بدون ویزا سفر کنید و از حدود ۳۱ کشوری که هنگام ورود ویزا ارائه می‌دهند، دیدن کنید. در صورتی که یک شهروند دومینیکن بخواهد از سریلانکا بازدید کند، باید برای مجوز سفر الکترونیکی درخواست دهد.

در حالی که ما لیستی برای لیست کشورهایی که با پاسپورت دومینیکا میتوان رفت اماده کرده بودیم در این بخش یک لیست جامع را با در نظر گرفتن تمام قوانین و مقررات آماده کرده ایم، همیشه بهتر است قبل از سفر به دومینیکا آخرین دستورالعمل ها را بررسی کنید تا بتوانید تجربه ای بدون دردسر داشته باشید.

مقاصد بدون ویزا که دارندگان پاسپورت دومینیکا می توانند از آنها دیدن کنند

منطقه شینگن

اگر تابعیت دومینیکا دارید، می توانید بدون ویزا به منطقه شینگن سفر کنید. یک شهروند دومینیکا می تواند تا ۹۰ روز در هر دوره ۱۸۰ روزه را بدون ویزا در منطقه شینگن سپری کند. در مقایسه با اخذ ویزای شینگن، فرآیند دریافت پاسپورت دومینیکا نسبتا آسانتر است. اعتبار ویزای شینگن حداکثر برای یک دوره ۵ ساله است. بنابراین پس از هر ۵ سال، یک فرد باید ویزای خود را تمدید کند. در حالی که، شما می توانید شهروندی این کشور را با سرمایه گذاری در طول عمر خود دریافت کنید، جایی که پاسپورت دومینیکا شما باید پس از هر ۱۰ سال تمدید شود. علاوه بر این، اخذ شهروندی دوم در دومینیکا بدون دردسر و آسان تر است.

انگلستان

افراد دارای پاسپورت دومینیکا می توانند به سفر بدون ویزا به بریتانیا دسترسی داشته باشند و برای مدت ۱۸۰ روز متوالی در آنجا اقامت داشته باشند. هنگامی که یک فرد بریتانیا را ترک می کند، می تواند دوباره وارد کشور شود و شش ماه دیگر بماند و دوره شش ماهه جدید خود را شروع کند. داشتن پاسپورت دومینیکا برای سرمایه گذاران خارجی که مکرراً به انگلستان سفر می کنند بسیار مفید است.

آسیا

شهروندان دومینیکا برای سفر به کشورهای محبوب آسیایی مانند هنگ کنگ و سنگاپور نیازی به ویزا ندارند . در هنگ کنگ، یک شهروند دومینیکن می تواند برای مدت ۹۰ روز و در سنگاپور، می تواند تا ۳۰ روز را بدون ویزا سپری کند. شهروندان دومینیکا از جمله دارندگان گذرنامه انحصاری هستند که دسترسی بدون ویزا به کشورهایی مانند هنگ کنگ و سنگاپور دارند. بنابراین پاسپورت دومینیکا برای سرمایه گذارانی که در کشورهای آسیایی تجارت دارند ایده آل است.

ویزای آمریکا برای شهروندان دومینیکا

اگر شما سرمایه گذار خارجی هستید که نیاز به سفر مکرر به ایالات متحده دارید، دریافت پاسپورت دومینیکا می تواند مفید باشد. با پاسپورت دومینیکا، یک فرد به راحتی می تواند برای ویزای توریستی ۱۰ ساله B2 ایالات متحده که حداکثر مدت اقامت ۱۸۰ روز در ایالات متحده را اعطا می کند، درخواست دهد. برای درخواست این ویزا، یک شهروند دومینیکن باید ویزا را در کنسولگری ایالات متحده انجام دهد. برخلاف شهروندان دومینیکا، ایالات متحده اعتبار این ویزا را برای بسیاری از کشورهای دیگر تا سه سال محدود کرده است، جایی که درخواست ویزا فقط از طریق چند کنسولگری تعیین شده ایالات متحده انجام می شود.

ویزای آمریکا با پاسپورت دومینیکا

مزایا پاسپورت دومینیکا

 • متقاضی اصلی می تواند اعضای خانواده خود از جمله همسر، والدین و فرزندان را در درخواست گذرنامه قرار دهد و همه آنها می توانند در بازه زمانی ۳-۴ ماهه تابعیت دومینیکا را دریافت کنند.
 • هیچ الزامی برای اقامت در کشور وجود ندارد.
 • دارندگان پاسپورت دومینیکا می توانند به حدود ۱۴۰ کشور بدون ویزا سفر کنند یا در بدو ورود ویزا دریافت کنند.
 • هیچ مالیات جهانی بر درآمد، ارث و ثروت از سرمایه گذاران اخذ نمی شود
 • دومینیکا اجازه تابعیت دوگانه را می دهد
 • برنامه شهروندی دومینیکا با سرمایه گذاری یکی از انعطاف پذیرترین برنامه های سرمایه گذاری در جهان است که به سرمایه گذاران خارجی در ازای سرمایه گذاری اقتصادی در کشور شهروندی ارائه می دهد.

گزینه های سرمایه گذاری برای پاسپورت دومینیکا

صندوق تنوع اقتصادی

سرمایه گذاران خارجی باید مبلغی معادل ۱۰۰۰۰۰ دلار به صندوق تنوع اقتصادی و ۲۰۰۰۰۰ دلار برای یک خانواده چهار نفره کمک کنند. علاوه بر این، هزینه های بررسی دقیق نیز اعمال خواهد شد.

سرمایه گذاری املاک و مستغلات

متقاضی اولیه نیاز به سرمایه گذاری حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار در ملک از پیش تایید شده دارد. علاوه بر این، متقاضی باید هزینه دولتی ۲۵۰۰۰ دلاری و همچنین هزینه های بررسی دقیق را بپردازد.

شرایط گذرنامه دومینیکا

 • متقاضیان باید ۱۸ سال به بالا باشند.
 • متقاضیان باید تمام الزامات سرمایه گذاری را مطابق با برنامه شهروندی دومینیکا توسط سرمایه گذاری برآورده کنند.
 • متقاضیان باید سوابق مالی خود را به نمایش بگذارند
 • متقاضیان باید فاقد سابقه کیفری باشند
 • متقاضیان باید از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار باشند
 • متقاضیان باید دانش اولیه زبان انگلیسی را داشته باشند

شهروندی دومینیکا با سرمایه گذاری – فرآیند درخواست

ماه ۱ – آماده سازی

 • با توجه به نیاز خود گزینه سرمایه گذاری را شناسایی و تصمیم بگیرید
 • برای مراحل بعدی درخواست خود را با یک نماینده مجاز به اشتراک بگذارید
 • تمام کارهای اداری خود را سازماندهی کنید
 • درخواست خود را برای پاسپورت دومینیکا به واحد شهروندی توسط سرمایه گذاری ارسال کنید

۳۰-۹۰ روز – پردازش

 • واحد شهروندی توسط سرمایه گذاری درخواست شما را نظارت و ارزیابی می کند
 • بررسی سوابق متقاضی توسط مراجع ذیربط انجام می شود
 • درخواست پس از بررسی های لازم تایید می شود

ماه پنجم – درخواست شهروندی

 • گواهی ثبت نام خود را دریافت کنید
 • مبلغ هزینه گذرنامه را بپردازید
 • اخذ تابعیت دومینیکا

شهروندی دومینیکا

جمع بندی

در این بخش سعی کردیم اطلاعاتی برای کشورهای بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا را به شما معرفی کنیم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد و اگر همچنین در این زمینه سوالی داشتید میتوانید با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *