ایساتیس استار

گروه سرمایه گذاری نعیمی پور با برند ایساتیس استار؛ یکی از قدیمی ترین نمایندگان اخذ پاسپورت دومینیکا در کشور ایران می باشد .

گروه ایساتیس استار  با آغاز فعالیت خود، طی توافق نامه ای با کشور دومینیکا در مسیر اخذ پاسپورت این کشور برای تمامی ایرانیان گام برداشت.

پاسپورت دومینیکا

مجموعه ایساتیس استار؛ در سه حوزه اصلی پاسپورت دومینیکا، ویزای دومینیکا و اقامت دومینیکا، انگلیس و کانادا به شما عزیزان خدمات و مشاوره می دهد. محتوای جلسات مشاوره بر اساس تجربه وکلا و آخرین اخبار مهاجرت تنظیم شده است. در پایان جلسه تصویری روشن از مسیر پیش روی شما ارائه خواهد شد و اطلاعات کافی برای تصمیم گیری را به دست خواهید آورد. منابع تکمیلی جهت اطلاعات بیشتر نیز در جلسه توسط مشاور تعیین شده برای شما ارسال خواهد شد.

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان شماره خود را ارسال کنید

در حال حاضر کشور دومینیکا تنها کشوری است که بدون پیچیدگی به ایرانی ها پاسپورت اعطا می­کند. این کشور مشترک­المنافع با انگلستان در دریای کارائیب و در همسایگی آمریکا واقع شده است. پروسه اخذ پاسپورت دومینیکا بین 3 تا 6 ماه زمان می­برد که هیچ یک از کشورهای اروپایی، کانادا و آمریکا به این سرعت پاسپورت صادر نمی­کنند. در کشور های اروپایی در صورتی که شرایط مساعد داشته باشید، با کار کردن و پرداخت مالیات بین 5 تا 10 سال زمان می­برد تا بتوانید پاسپورت این کشور را اخذ کنید و در کشور آمریکا ممکن است این مدت بیشتر هم شود.

پاسپورت دومینیکا

اخذ 0 تا 100 هر آنچه باید درباره جمهوری دومینیکن بدانید!

در طول اولین سفر خود، کریستف کلمب در شب کریسمس 1492 در اطراف جزیره هیسپانیولا حرکت کرد. دید او از جزیره تقریباً مشابه بود. ساحل رویایی در لاس ترناس، یک شهر تفریحی در شبه جزیره سامانا در شمال شرقی جمهوری دومینیکن. بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، بخش گردشگری بیش از 30 درصد از اقتصاد کشور را تشکیل می دهد. با گروه سرمایه گذاری ایساتیس همراه باشید.

خانه
وبلاگ